Alüminyum Profil ve Kompozit

katalog için tiklayiniz.

EFG Alüminyum olarak kullanmis oldugumuz alüminyum ürünler 1997 yilinda Istanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde kurulmus olan Ayde Aluminyum Eloksal Boya ve Hirdavat San.Tic.Ltd.Sti. extrüzyon fabrikasinda imal edilmektedir.

TSE ve ISO 2001 standartlarina sahip, müsteri odakli, kalite politikasindan ödün vermeyen ve aluminyum profil alaninda teknolojik gelismeleri takip eden firmamiz yatirimini da sürdürmektedir.


Aluminyum profil üreten firmamiz naturel, eloksalli, elektrostatik boyali, aluminyum lama profil, aluminyum dolu çubuk, aluminyum kösebent,alüminyum kutu profil, boru ,asansör profili ,alüminyum menfez profili, alüminyum giydirme cephe , Aluminyum silikon cephe , Otomatik (Fotoselli) Kapi Profilleri, Otomatik Panjur ve Kepenk Profilleri,  Aluminyum dograma serileri, alüminyumlu isi yalitim profiller, alüminyum sera profilleri alüminyum çati kapatma profilleri, alüminyum mobilya profilleri, alüminyum korkuluk-küpeste profilleri, alüminyum reklam profilleri, alüminyum çati kapatma profilleri, alüminyum reklam profilleri, alüminyum sanayi profilleri ve tüm özel alüminyum profil ihtiyaçlarini karsilamaktadir.


EFG Alüminyum begenilerinizin üstünde ve sanatsal anlayis ile alüminyum profil üretimi, alüminyum kalip dizayni asamasindan, siparis teslim sonrasina kadar hizmet anlayisi ile çalismalarini sürdürmektedir.


EFG Alüminyum sektördeki gelismeleri AR_GE anlayisi içerisinde yakindan izleyerek müsteri memnuniyetine en üst seviyede özen göstermeye devam etmektedir.


Saygilarimizla.....