Katlanır Cam Sistemleri

 

Estetik ve Fonksiyonel Bir Balkon Olusturmanin En Önemli Sarti Mekana Uygun Kapama Sistemini Tercih Etmektir.
  
  Özellikle mekanlarin keyif için kullanilan bölümü olan balkonlar, ortam sartlarinin ihtiyaca uygun nitelik kazanmasinda çok önemli bir unsurdur.  Balkon kapama sistemlerinde efg Alüminyum 
mekan sahiplerinin degisik ihtiyaçlarini da göz önüne alarak, yillara dayali deneyimini yeni bir cam kapama sisteminde yogunlastirdi, ve efg Alüminyum Katlanir Cam balkon kapama sistemini üretti.

  efg Alüminyum Katlanir Cam kapama sistemi, estetik bütünlügü ve fonksiyonelligi mükemmel sekilde birlestirir. Yapiya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasinin yani sira, son derece kullanisli ve dayaniklidir.  efg Alüminyum camlari, normal camlarin aksine, temperli cam olup, kirilma riski minimuma indirilmistir. (Normal Düz Cama Göre Ortalama 10 Kat) Camin Dogal Renkleri Olarak; Seffaf, Füme, Bronz, Yesil ve Mavi Renk Alternatifleri Bulunmaktadir. 

  efg Alüminyum Katlanir Cam sisteminde kullanilan alüminyum profiller renk olarak parlak eloksalli imal edilmektedir. Istenilen özel renkler RAL katalogundan seçilerek elektrostatik boyada tercih edilebilmektedir. Bunun yaninda Inoks veya Ahsap desenli alternatifleride bulunmaktadir. Tüm renk seçenekleri deformasyona dayanikli ve uzun ömürlüdür.

  efg Alüminyum Katlanir Cam sistemi
 genis renk seçenegi ve ürün yelpazesi kullanicilara her türlü ortami kapama olanaklari saglar. Kullanim alani son derece genistir. Estetigin ön planda oldugu cafe’ ler, roofbarlar, genis zemin alanlarina sahip oteller, vb. çesitli mekanlarda uygulanabilmektedir.
 
Kullanim Alanlari
 
Tüm konutlar, Bar, Cafe, Restaurant, Magaza ve Vitrin özelligi olan tüm dükkan ve isyerlerinde kullanilabilmektedir. 

Özellikler 

  • Alman Norm ve Standartlarina Uyumludur.
  • Rüzgar Testi 120 km/saat Hiza Dayaniklidir.
  • Paslanmaz Çelik Aksesuar ve Özel Baglanti Elemanlari Sayesinde Düzgün Çalisir Sistem.
  • Restaurantlarda Esiksiz Aski Sistemiyle Ayaga Takilmayan Mekanlari Kapatabilme Özelligi.
  • Azami Ölçüde Ses ve Isi Yalitimi Avantaji Sunar.
  • Mekanizmalarimiz, imalat hatalarina karsi 2 (Iki) yil garantilidir.
  • Yedek parça temini 10 (On) yildir.