Otomatik Kapı Sistemleri

Son yillarda birçok kurumsal sirketin de üzerinde hassasiyetle durduklari müsteri odakli satis ve satis sonrasi hizmet kavramlari firmamiz için de ayni önemi tasimaktadir. 

Bu nedenle organizasyonumuzun yapilanmasi ve islemesinde kaliteli hizmet ve müsteri memnuniyeti kosullari gözlenmistir. 

Bu sistem içerisinde degismeyen sürekli gelisen bir anlayisla EVOSIS farkliligini hissettirerek her çesit otomatik kapi sistemleri, panjur, stor kepenk ve bunlari tamamlayan tüm aksesuarlari tedarik ederek, kaliteli ürünlerini montaja hazir durumda müsterilerine ulastirmaktadir.

Otomatik Kapilar saglamis olduklari montaj kolayligi, seri ve sessiz çalismasi, ekonomik ve ergonomik yapisi nedeniyle daha fazla tercih edilmektedir. Pek çok mekanda zengin aksesuar seçenekleriyle kullanilabilen bu kapilarin alüminyum, cam, ahsap ve pvc ile uyumu nedeniyle degisik tasarimlara sayisiz alternatifler sunmaktadir.

Dairesel Kayar Kapi
Kayar kapi sistemlerinden bir digeride Dairesel Kayar Kapi'dir. Mekanizmasi kayar kapiyla çok benzer olmakla birlikte görünüs itibariyle daha estetik bir yapiya sahiptir.

Kayar Kapilar
Alüminyum profillerden meydana gelen otomatik kapi sistemidir. Kullanim kolayligi açisindan otomatik kapi sistemlerinde en çok tercih edilen kapi türüdür.

Teleskopik Kapilar
Teleskopik kapilar dar girisler için tercih edilebilecek bir kapi türüdür. Kayar kanatlari sayesinde dar mekanlarda giris çikislari diger kapi çesitlerine göre daha basit hale getirir.

Hermetik Kapilar
Ameliyat ve laboratuar ortamlarinda kullanilan Hermetik kapilar, hava akimini önleyen kapilardir. Kasaya ve yere fitillerle oturma isleminden dolayi, kapilar maksimum derecede hava geçirmez özellige sahiptir. Pekçok gövde çesidi ve aksesuar ile uygulanabilir.

Kepenkler
Kepenk sisemleri gerek ev gerekse isyerlerinde kullanilan çok yönlü bir mekanizmadir. Basta güvenlik sistemi olarak kullanilmasi kepenk sistemlerini yaygin hale getirmistir. Bir diger kullanim alani ise isi izolasyonu diyebiliriz. Gerek yazin , gerekse kisin içerideki kavayi sabit tutar isi kaybini engeller.

Mekanizmalarimiz Imalat hatalarina karsi 2 (Iki) Yil Garantilidir. Yedek Parça Temini 10 (On) Yildir.